Sporta spēles skolēniem

Bērni vienmēr cenšas sasniegt sporta uzvaru virsotni un veicināt rezultātu. Bet, lai to panāktu, sporta sacensībās nevajadzētu cīnīties, jo skolēniem ir sporta spēles, kuru pamatā ir lieliska fiziskā sagatavotība un kuriem nav vajadzīga sīva cīņa par pirmo vietu.

Sporta spēļu īpašības skolēniem vecumā no sešiem līdz piecpadsmit gadiem

Parasti sporta rakstura spēles tiek sadalītas atkarībā no inventāra klātbūtnes / trūkuma, dalībnieku skaita, fiziskās sagatavotības vai intensitātes specifikas līmeņa, kā arī teritorijas, kurā tā spēlē, uzvarošos mērķus, vērtēšanas sistēmu, zemes gabalu uc Sporta spēles ir ieteicamas, lai pārmaiņus sakārtotu viens otram, kā arī starp spēles periodiem, lai veiktu 10 minūšu pārtraukumu.

Nosacījumu spēle skolēniem

Fiziskās spēles skolas vecuma bērniem tiek iedalītas: reakcijas spēles, kas ietver spēļu spēles - spēļu spēles (spēļu spēles), spēles uz leju, meklēšanas spēles, relay (konkurētspējīgi), bumbu spēles (precizitātei), spēles ar lecībām.

Komandas spēles skolēniem

"Tabun"

Bērni ir sadalīti 2-3 vilki, 1 ērzeļu un vairāki kumeļi. Visi pārējie bērni pievienojas rokām, veidojot pildspalvu, kurā ir kumeļi. Ērzelim ir jāiet pa šo pildspalvu un jāaizsargā. Šajā laikā vilkiem vajadzētu iekļūt lokā, bet, ja ērzelis uzliek drausmīgu vilku, viņš atstāj spēli. Spēle ilgst, kamēr ērzelis "neitralizē" visus vilkus vai vilkus "neuzvelk visus kumeļus".

Īpašības: palīdz attīstīt komandas garu, ātrumu un reakciju.

Nav inventāra.

Kangaroo

Bērni ir jāsadala divās komandās, kas atšķiras no dalībnieku skaita, kuri sacensties lecot vienā kājā, izlaistās rokās turot glāzi ar ūdeni. Bērns iet pa apli un nodod nākamo dalībnieku. Komanda, kurai būs ātrākais ātrums un lielāks stikla ūdens daudzums, uzvarēs.

Spēles īpašības (relejs): veiklības attīstība, koordinēšana.

Inventory: stikls ar ūdeni, karogi vai boulinga adatas, kas norāda attālumu.

"Pull-push"

Konkurence pati par sevi ietver braucienu 20-30 metru attālumā. Katrs dalībnieku pāri stāv viens otram ar mugurpusi, turot rokas. Dalībnieku mērķis ir sasniegt finiša līniju šādā stāvoklī un atgriezties atpakaļ. Spēles grūtības ir tādas, ka viens spēlētājs iet atpakaļ un otrs atpakaļ. Spēle turpinās pakāpeniski, līdz jūs nosaka uzvarētāja pāri.

Spēles īpatnības (pāru relay race): ātruma attīstība, koordinēšana.

Inventarizācija: izvēles rūtiņas, kas norāda attālumu.

Sporta spēles, kuru mērķis ir dalībnieku personīgā uzvara

"Froggy"

Diviem bērniem tiek dota 2 papīra lapas. Pēc tam viņiem būs jāiet cauri nosacītam purvam tā saucamajos izciļņos. Pirmā lapa ir ievietota sākumā, bērns kļūst par divām pēdām uz tā, otrā lapa atrodas priekšā viņam. Uzkāpjot uz to, dalībniekam jāpārvieto otrā lapa uz priekšu utt. Spēles būtība: ātri nokļūstiet saskaņotajā vietā un atgriezieties sākumā. Spēle pats par sevi ietver pārī savienotus apļus 3-4, ne vairāk kā 10 minūšu laikā.

Spēles īpatnības (konkurētspējīgas): ātruma attīstība, koordinēšana.

Inventory: A4 papīrs, karodziņi, kas norāda attālumu.

Krabiki

Diviem bērniem ar izstieptiem ieročiem vajadzētu tupēt, tad virzīties uz sāniem ar regulējamām pakāpēm. Mērķis: nokļūt līdz nosacītajai apdarei un doties atpakaļ. Lai sarežģītu uzdevumu, tas ir iespējams, izmantojot bumbu, kuru katrs dalībnieks ar vienu roku ievirzīs priekšā. Spēle pati par sevi ietver pārī savienotus lokus 3-4x apjomā, līdz pat 10 minūtēm.

Spēles iezīmes (konkurētspēja): veiklība, ātrums, koordinācija.

Inventārs: tenisa bumbas, karogi, kas norāda attālumu.

"Zvejnieki"

Katrs dalībnieks ir piestiprināts pie jostas ar virvi (1,5 metri), uz kura balons ir piestiprināts. Spēles mērķis: nozvejot daudz zivju (pārraugot citu dalībnieku balonus, skatoties, lai jūsu pretinieki nepārtrauc savu baloni). Spēle ilgst līdz brīdim, kad tiek noteikts uzvarētājs.

Spēles īpašības (zveja bez braukšanas): veiklības, ātruma, reakcijas attīstība.

Inventory: pavedieni un bumbiņas pēc spēlētāju skaita.